Należymy do Grupy Lantmännen Unibake

Właścicielem Schulstad Bakery Solutions jest Lantmännen Unibake - międzynarodowa grupa piekarnicza specjalizująca się w mrożonych i świeżych produktach piekarniczych.

Nasze wartości

Pasja do jedzenia

Nasi piekarze i kucharze opanowują smak, zapach i teksturę wypieków przez ponad 140 lat za pomocą innowacji, trendów i spostrzeżeń.

Łatwość prowadzenia biznesu

Założona przez przedsiębiorcę znamy złożoność i obciążenie pracą za każdym sukcesem, więc dokładamy wszelkich starań, aby wszystko było proste i wydajne po naszej stronie.

Odpowiedzialne działania

Sposób wypiekania naszych produktów oraz odpowiedzialność i przejrzystość, jakich wymagamy od wszystkich naszych dostawców i partnerów.

Wspólnie bierzemy odpowiedzialność od pola do stołu

Kim jesteśmy?

Lantmännen Unibake jest światowym liderem w produkcji wyrobów piekarniczych. Jesteśmy obecni na wszystkich kontynentach. Jesteśmy piekarzami, którzy są dumni ze swojej tradycji. Chcemy łączyć sprawdzone receptury z najnowszymi trendami i stylem życia z XXI wieku. Wiemy, że jesteśmy częścią historii chleba, tak starej jak cywilizacja. Istnieją dowody, że chleb był już wypiekany tysiące lat temu. Chleb jest jednym z najstarszych potraw przygotowywanych na świecie. Dziś jest jednym z głównych źródeł pożywienia na świecie.

Lantmännen Unibake w Polsce

Lantmannen Unibake Poland - to oddział w Polsce, który wypieka i sprzedaje świeże i mrożone produkty piekarnicze od prawie 30 lat. Obecnie w Polsce działają dwie piekarnie: jedna w Nieporęcie obok Warszawy, a druga w Nowej Soli obok Zielonej Góry. To jedna z najnowocześniejszych i największych piekarni w Europie.