Street Food jest pełen inspiracji, zabawy i różnorodności

Obrazuje miejski styl życia i jest wyzwaniem dla tradycyjnego jedzeniu poza domem. Od lat pieczywo jest podstawą jedzenia ulicznego. Przez lata jego rodzaj i kształt się zmieniał, ale wciąż pełni ważną rolę bazy do tworzenia jedzeniowych dzieł sztuki - można na nim wymalować obraz, jaki wymarzysz.

Dlaczego street food jest czymś, co powinieneś traktować poważnie? 
Ponieważ jest to rosnący ekscytujący trend dla fast foodów
kochanków i jest łatwy do aktywacji w menu restauracji, aby przyciągnąć nowych klientów.

TREND STREET FOOD NADAL ROŚNIE!

Prognozuje się wzrost wartości rynku street food

STREET FOOD JEST RÓŻNORODNY

75% konsumentów lubi eksperymentować z produktami pochodzącymi z różnych kultur i krajów.*

KONSUMENCI CENIĄ DOŚWIADCZENIA PONAD RZECZY

50% konsumentów na całym świecie twierdzi, że woli próbować nowych doświadczeń niż nowych produktów.*
*GlobalData Consumer Survey Q3 2016

Dlaczego street food rządzi?

Ponieważ jedzenie na mieście nie jest już tak ekscytujące, ludzie gonią za zaskakującymi doświadczeniami, różnymi środowiskami gastronomicznymi, opowiadaniem historii za produktem i nowymi smakami. Mniej planowania i bardziej nieformalne, spontaniczne spotkania to nowy trend. A także mniejsze porcje i dania jednodniowe, które łatwo wpasują się w codzienne życie.

Brzmi jak uliczne jedzenie, prawda?

 
 

 

 

BUŁKA

PIERWSZĄ RZECZĄ, KTÓRĄ WIDZI TWÓJ KLIENT,
ALE CZASAMI OSTATNIA RZECZ, KTÓRĄ BIERZESZ POD UWAGĘ.
ZABAWNE, CO?

Sprawdzić asortyment bułek

Gwiazda street food: BUŁKA

Bułki do hamburgerów i hot dogów, płaskie pieczywo, tortille... tyle smaku w tak małym opakowaniu. Zobacz chleb jak artysta widzi płótno – to podstawa do zbudowania własnego arcydzieła twórczego.

Jednym spojrzeniem klient zobaczy, jak przygotowywane i prezentowane są posiłki: inspirujące opakowanie, pyszne nadzienia w chlebie i oczywiście sam chleb. Nie mogę się doczekać!

Chleb nie jest zły

Pomimo tego, co wielu ludzi wierzy, niektóre rodzaje chleba są doskonałe dla zdrowia człowieka. Chleb z całych lub kiełkujących ziaren zawiera niezbędne składniki odżywcze, w tym białko, witaminy, minerały i błonnik.

Chleb jest doskonałą bazą do street foodów i receptur na wynos. Dzięki naszej szerokiej gamie różnych smaków, kształtów i rodzajów pieczywa możesz łatwo mieszać menu i przyciągać osoby o różnych upodobaniach i potrzebach. Super!

Wegańskie, oczywiście

Świat zmierza w kierunku nowych wymagań dietetycznych, zwłaszcza z opcjami skierowanymi na wegańskie diety roślinne. Tendencja ta, wynikająca z troski o zrównoważony rozwój i wspierana przez innowacyjne wykorzystanie składników, stale rośnie. Dzięki naszym wegańskim chlebom z łatwością dodasz nowe porcje do menu i dotrzesz do nowej, rosnącej grupy docelowej: wegan.

Więcej o trendzie wegańskim