1140x400carrotballs
Numer produktu 221410

Brioche-Style Burger Bun

86 g

Bułka do burgerów Brioche-style. Udoskonalona wersja tradycyjnej francuskiej bułki brioche - w wersji idealnej dla wegan czyli wolna od tłuszczy zwierzęcych, bez oleju palmowego, bez mleka, masła i jaj. Apetyczna błyszcząca skórka, kapitalnie puszysty miękisz i delikatny, mleczny aromat. Lekko wyczuwalna słodycz bułki wzbogaca kanapkę o kolejny smak i wspaniale współgra z dodatkami. Wypiekana na tradycyjnej podmłodzie czyli unikalnie przygotowanym zaczynie, dającym szczególne wartości aromatyczne i sensoryczne. Długo fermentowana podmłoda dodawana do ciasta poddawana jest następnie kolejnej fermentacji, co zapewnia utrzymanie świeżości bułek na dłużej. Dodatkowo dzięki podmłodzie bułka cechuje się wysoką elastycznością, zachowując swój kształt nawet podczas lekkiego zgniatania, pakowania, przechowywania i transportu oraz optymalną chłonnością. Jako specjaliści upewniamy się, że nasze bułki tostują się równomiernie i zachowują właściwą chłonność sosów. To szczególnie ważne, by utrzymać absorpcję sosu do bułki na odpowiednim poziomie, aby hamburger nie był zanadto wilgotny a całość kanapki pozostawała zwarta. Bułka jest już przecięta, aby ułatwić przygotowanie burgera. Bez dodatku środków konserwujących.

Składniki

mąka PSZENNA, woda, cukier, drożdże, olej rzepakowy, glazura (woda, białko grochu, olej słonecznikowy, dekstroza, maltodekstryna, skrobia kukurydziana), sól, gluten PSZENNY, środek do przetwarzania mąki (polepszacz): E 300, koncentrat z marchwi pomarańczowej, aromat

Alergeny

Zawiera alergeny
  • Zboża zawierające gluten
  • Pszenica
Może zawierać alergeny
  • Zboża zawierające gluten
  • Nasiona sezamu

Przygotowanie

Aby rozmrozić: wyjmij wymagane opakowania z pudełka i połóż. Pozostawić do rozmrażania w temperaturze pokojowej przez około 12 godzin. Może być przechowywany do terminu przydatności do spożycia, jeśli jest przechowywany w temperaturze -18 ° C lub niższej. Po rozmrożeniu przechowuj w chłodnym, suchym miejscu w zamkniętej torbie i zużyj w ciągu 4 dni. Nie przechowuj rozmrożonych produktów w niskiej temperaturze, ponieważ przyspieszy to starzenie. NIE ZAMRAŻAĆ PO ROZMRAŻANIU.

Kraj pochodzenia Poland
Producent Polska
Trwałość (dni) 365

Dystrybutorzy

Bidfood T024:23902
Iglotex 25148

Wartości odżywcze

dla 100 g
Energia, kJ 289 kcal
Energia, kcal 1222 kJ
Tłuszcz 4.83 g
Węglowodany 51.42 g
Węglowodany w tym cukier 11.77 g
Błonnik 3.68 g
Białko 8.95 g
Sól 1 g
Brioche bun — kopia
Idealne na
Lunch Kolacja Pomiędzy posiłkami