226841_Cebulak Burger
Numer produktu 226841

Cebulak Burger

81 g

Duet idealny. Do pszennej bułki dodaliśmy smażoną cebulkę 6% i płatki ziemniaczane 3%. Dodatkowo bułka jest posypana na koronie płatkami ziemniaczanymi. Płatki ziemniaczane nadają bułce miękkości, delikatności i świeżości na dłużej. Powstała bułka to kawałek historii polskiej kuchni, zamknięty w każdym kęsie. To idealne połączenie, które zaspokoi nawet najbardziej wymagające podniebienie.

Skontaktuj się z nami

Składniki

mąka PSZENNA, woda, (6 %) smażona cebula (cebula, olej rzepakowy, mąka PSZENNA, sól), cukier, (3 %) płatki ziemniaczane, drożdże, olej rzepakowy, sól, środek do przetwarzania mąki: kwas askorbinowy

Alergeny

Zawiera alergeny
  • Zboża zawierające gluten
  • Pszenica
Może zawierać alergeny
  • Nie zawiera obowiązkowej deklaracji alergenów
  • Mleko
  • Nasiona sezamu
  • Soja

Przygotowanie

Przechowywać w temperaturze < -18 °C. Rozmrożonego produktu nie zamrażać ponownie. Rozmrażać jedno zamknięte opakowanie w temperaturze 18 – 30 ᵒC przez 12 godzin. Cała wilgoć z wewnątrz opakowania musi zostać zaabsorbowana przez produkt przed otwarciem. Przechowywać rozmrożone bułki maksymalnie przez 60 h w nieotwartym opakowaniu w temperaturze do 25 °C. Po rozmrożeniu piec 2 minuty w 200 °C (piec konwekcyjny) lub tostować 60s w 230 °C. Inne wyposażenie wymaga indywidualnej regulacji czasu i temperatury wypieku.

Kraj pochodzenia Poland
Trwałość (dni) 365

Wartości odżywcze

dla 100 g
Energia, kJ 292 kcal
Energia, kcal 1235 kJ
Tłuszcz 5.4 g
Tłuszcz w tym kwasy nasycone 1.5 g
Węglowodany 51 g
Węglowodany w tym cukier 6.1 g
Błonnik 3.3 g
Białko 8.3 g
Sól 0.95 g
cebulak burger Nowość
Idealne na
Autumn Kolacja Pomiędzy posiłkami Lunch Snack Summer & festival Winter