DODAJEMY RADOŚCI DO CODZIENNOŚCI!

Pod marką Schulstad oferujemy Państwu najwyższej jakości pakowane pieczywo. To szeroka oferta bułek do burgerów i hot dogów, pieczywo tostowe, bułka tarta i oryginalne duńskie ciastka.

Historia marki Schulstad zaczyna się​ ponad 140 lat temu, w 1880 roku, w piekarni Viggo Schulstada w Kopenhadze.​ Od początku działalności Viggo był innowatorem, który wyprzedzał swoją epokę. ​Z profesjonalną troską dbał o każdy szczegół ​procesu, o najwyższą jakość i prosty skład pieczywa Schulstad.

W pieczeniu jak w życiu - podobnie jak nasz założyciel, my w Schulstad praktykujemy skandynawskie przekonanie, że radość kryje się w małych rzeczach.

Poniżej oferta Schulstad podzielona na rodzaje pieczywa:

Nutri-score

Schulstad jako pierwsza marka producencka w kategorii umieściła to oznaczenia na opakowaniach swoich produktów. Co nam to mówi?

Nutri-Score to dobrowolne oznaczenie, które ma pomóc Konsumentom w wyborze wartościowych produktów. Składa się z pięciostopniowej skali, która w prosty sposób wskazuje, które produkty warto jeść częściej, a które rzadziej. 

Nutri-Score to system znakowania produktów spożywczych, którego głównym celem jest ułatwienie porównywania wartości odżywczych różnych produktów spożywczych przy półce sklepowej. Możemy go zauważyć na opakowaniach jako sekwencję liter A, B, C, D oraz E, gdzie każda z nich ma przypisany inny kolor.

Poznaj Viggo Schulstada

Każda marka ma swoją historię, a nasza sięga końca XIX wieku. Obejrzyj video i dowiedz się jak człowiek z wrodzonym perfekcjonizmem, ukształtował podstawy jednej z największych piekarni na świecie.